HIGIENOS IR PIRMOSIOS PAGALBOS KURSAI

Pradėti
UAB „Togilas” nuo pat 2001 - ųjų metų, kuomet ir buvo įkurta įmonė, specializuojasi suaugusiųjų mokymo srityje. Dėl kokybiškai ir profesionaliai teikiamų suaugusiųjų mokymo paslaugų, sėkmingos integracijos Europos Sąjungos lėšomis finansuojamų mokymų programose, šiuo metu mūsų įmonė yra vienas iš patikimiausių pastarosios verslo krypties atstovų visoje Lietuvoje. To įrodymas - klientų lojalumas: UAB „TOGILAS” paslaugas jau daugelį metų renkasi ne tik sėkmingiausių įmonių atstovai, bet ir valdžios institucijos. 
Mūsų įmonė vykdo suaugusiųjų mokymą, organizuodama kursus šia licencijuota kryptimi:
  • Pirmosios pagalbos kursai;
  • Higienos įgūdžių kursai;
Nuo 2021 - ųjų įmonė „TOGILAS” siūlo savarankiško mokymos kursus. Teorinės medžiagos mokymasis, reikiamų žinių įgijimas ir egzamino laikymas organizuojamas taip, kad klientas visą tai galėtų atlikti Jam priimtinu laiku. Šiuolaikiška ir profesionali įmonės specialistų komanda pasirūpino, kad Jums reikiamo pažymėjimo įgijimas būtų, kuo patogesnis ir greitesnis. 
Tad tikime, kad mūsų diegiami inovatyvūs suaugusiųjų mokymų metodai Jums bus itin naudingi ir paskatins Jus siekti užsibrėžtų tikslų, bei tobulėti, kaip geriausiems savo srities specialistams!